ALLELUJA, BIJĄ DZWONY!
Radość ze Zmartwychwstania jest tak wielka, że trzeba ją ogłaszać wszystkim i wszędzie 🙂
Jak co roku udaliśmy się więc z przedszkolakami do urzędów i instytucji w naszym mieście, by podzielić się nadzieję zmartwychwstania i pokojem Chrystusowym oraz zapewnić o naszej życzliwości, pamięci i modlitwie.
Życzymy wszystkim pięknego świętowania oraz obfitości darów od Zmartwychwstałego Pana!
