14 czerwca nasze przedszkolaki wzięły udział w XV Sanktuaryjnym Festynie Rodzinnym i
VIII Powiatowym Święcie Rodziny „U Matki”. Mimo kapryśnej pogody nasi mali artyści
zaprezentowali się w tańcach i piosenkach przygotowanych z okazji Dnia Mamy i Taty.
Poprzez ten występ pokazaliśmy, że najważniejsza jest rodzina i to z niej wszyscy wyrastamy,
dlatego też winniśmy jej nie tylko szacunek, ale też szczególną ochronę.