01.10.2025

Msza święta w Ochronce

23 września o godzinie 15.30 nasza Ochronkowa Wspólnota zgromadziła się w Kaplicy Sióstr na Mszy Świętej rozpoczynającej nowy rok przedszkolny. Wśród licznie zebranych nie zabrakło Rodziców, a także Sióstr i Pań pracujących w Ochronce.

Eucharystii przewodniczył o. Aleksander Ćwik. Podczas kazania zachęcał, aby Rodzice razem z dziećmi często klękali do wspólnej modlitwy i uczestniczyli w niedzielnej Mszy św., bo tylko w ten sposób zbudujemy solidny fundament oparty na prawdziwych wartościach. O. Aleksander przypomniał również, że słuchając słów Pana Boga, trzeba je wypełniać i nimi żyć na co dzień, aby kiedyś być szczęśliwym w Niebie. 

Liturgię ubogacił śpiew naszych przedszkolaków, czytanie przygotowała p. Justyna, psalm – p. Dominik, natomiast modlitwę wiernych przedstawiciele dzieci.

Dziękując Panu Bogu za minione i szczęśliwe wakacje, zawierzaliśmy cały nadchodzący rok, prosząc o Błogosławieństwo w codziennej pracy, nauce i zabawie. Oby ten rok przyniósł obfite owoce w życiu każdego z nas.

Szanujemy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie. Polityka prywatności.

Niezbędne Wymagane do działania sklepu, koszyka i bezpieczeństwa strony. Zawsze włączone.
Analityczne Pomagają nam ulepszać stronę (Google Analytics).
Marketingowe Google Ads, Facebook Pixel. Pozwalają na dopasowanie reklam.