09.03.2026

XXVI Olimpiada na Olimpie

4 marca dzieci z najstarszej grupy – Świetliki, wzięły udział w XXVI Olimpiadzie na Olimpie „Dziewiątka Przedszkolakom”. Olimpiada odbyła się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 9 w Dębicy, a jej organizatorami byli: Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 9 w Dębicy, Uczniowski Klub Sportowy „Olimp” oraz nauczyciele wychowania fizycznego. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w czterech konkurencjach: bieg sztafetowy połączony z przekładaniem szarf, bieg na czworakach przez tunel, skok w dal z miejsca na odległość oraz rzuty woreczkiem do pojemnika. Na zakończenie spotkania został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pod hasłem „Mały Sportowiec – Mały Mistrz”, w którym udział wzięła Marcelina i otrzymała wyróżnienie. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas – czas radości, wspólnej zabawy, prezentowania swoich talentów, dziecięcej rywalizacji oraz integracji dzieci z dębickich przedszkoli.

s. Iwona Szopa

 

Szanujemy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie. Polityka prywatności.

Niezbędne Wymagane do działania sklepu, koszyka i bezpieczeństwa strony. Zawsze włączone.
Analityczne Pomagają nam ulepszać stronę (Google Analytics).
Marketingowe Google Ads, Facebook Pixel. Pozwalają na dopasowanie reklam.