ZAPRASZAMY NA TORTILLĘ W WYKONANIU MALUSZKÓW 😉
To był świetny pomysł! Tortilla to jedna z tych potraw, którą dzieci lubią nie tylko jeść, ale i przygotowywać. Wspólne gotowanie to doskonała zabawa i nauka samodzielności. Nasza tortilla była niezwykle smakowita i zdrowa 🙂
Zajęcia kulinarne są idealną okazją do wdrażania zasad higieny, kulturalnego zachowania przy stole oraz nauki estetycznego nakrywania do posiłku. Wspólne gotowanie w grupie uczy komunikacji, podziału ról oraz odpowiedzialności za wspólny cel. Dzieci dowiadują się, jak ważny jest wkład każdego uczestnika w końcowy sukces.
No i jak widać, ten sukces był ogromny! GRATULUJEMY I ŻYCZYMY SMACZNEGO! 🙂
