25.06.2026

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS

   Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci.  Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje! W naszej Ochronce uroczyste zakończenie roku  odbyło się 26 czerwca . Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy  dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację jako 3-latki lub 2,5 i przeszły cały tryb edukacyjny. Przez cztery lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały. Na  wstępie uroczystości, po powitaniu przez  siostrę dyrektor  Jolantę wszystkich dzieci, rodziców, siostry i wychowawców, nasze sześciolatki zatańczyły wspaniałego poloneza i wierszowanie nas pożegnały. Po nich grupy młodsze pożegnały starszaków oraz  Ochronkę na czas wakacji. Dzieci wprowadziły nas w wakacyjny nastrój śpiewając letnie, gorące, pachnące plażą i morzem piosenki. Natomiast starszaki opowiedziały w wierszach o niełatwej przedszkolnej codzienności. Nie ma co ukrywać, „ciężki jest żywot przedszkolaka”, jeśli się weźmie pod uwagę, że tyle jest jeszcze do nauczenia się. Następnie nasi absolwenci podziękowali i wręczyli kwiaty wszystkim pracownikom przedszkola. Wszystkie dzieci uświetniły swoje grupowe występy  wesołym tańcem. O oprawę taneczną występów, jak zwykle zadbała pani  Irenka. Po występach choć słonce mocno grzało poczęstowaliśmy się słodkościami upieczonymi przez Mamy i nasze Panie. Dziękujemy!!!

   

 

Szanujemy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie. Polityka prywatności.

Niezbędne Wymagane do działania sklepu, koszyka i bezpieczeństwa strony. Zawsze włączone.
Analityczne Pomagają nam ulepszać stronę (Google Analytics).
Marketingowe Google Ads, Facebook Pixel. Pozwalają na dopasowanie reklam.