Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci. Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje! W naszej Ochronce uroczyste zakończenie roku odbyło się 26 czerwca . Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację jako 3-latki lub 2,5 i przeszły cały tryb edukacyjny. Przez cztery lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały. Na wstępie uroczystości, po powitaniu przez siostrę dyrektor Jolantę wszystkich dzieci, rodziców, siostry i wychowawców, nasze sześciolatki zatańczyły wspaniałego poloneza i wierszowanie nas pożegnały. Po nich grupy młodsze pożegnały starszaków oraz Ochronkę na czas wakacji. Dzieci wprowadziły nas w wakacyjny nastrój śpiewając letnie, gorące, pachnące plażą i morzem piosenki. Natomiast starszaki opowiedziały w wierszach o niełatwej przedszkolnej codzienności. Nie ma co ukrywać, „ciężki jest żywot przedszkolaka”, jeśli się weźmie pod uwagę, że tyle jest jeszcze do nauczenia się. Następnie nasi absolwenci podziękowali i wręczyli kwiaty wszystkim pracownikom przedszkola. Wszystkie dzieci uświetniły swoje grupowe występy wesołym tańcem. O oprawę taneczną występów, jak zwykle zadbała pani Irenka. Po występach choć słonce mocno grzało poczęstowaliśmy się słodkościami upieczonymi przez Mamy i nasze Panie. Dziękujemy!!!
