10.12.2024

WIZYTA W FILHARMONII

Dnia 10 grudnia wybraliśmy się na wycieczkę do Filharmonii Krakowskiej celem poznania tego ciekawego miejsca. Osobą oprowadzającą  nas  był pracownik Filharmonii. Spotkanie rozpoczęło się w holu Filharmonii, gdzie dzieci uzyskały informacje nt. historii tego miejsca, patrona Filharmonii itp.  Pierwszym punktem  punktem zwiedzania Filharmonii było obcowanie z żywą muzyką klasyczną podczas słuchania w loży  fragmentu próby orkiestry. Dzieci z wielką uwagą i skupieniem obserwowały poczynania dyrygenta i muzyków podczas grania.  W dalszej części zostaliśmy zaproszeni na salę koncertową, gdzie trwała przerwa w próbie orkiestry. Był to czas spotkania z różnymi muzykami i  instrumentami  Dzieci miały możliwość wejścia także na scenę, oglądnięcia z bliska wszystkich instrumentów znajdujących się w orkiestrze. Dużym zainteresowaniem cieszyły się organy, o których wiele ciekawego opowiedziała nam Pani Przewodnik. 
  
 
Szanujemy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie. Polityka prywatności.

Niezbędne Wymagane do działania sklepu, koszyka i bezpieczeństwa strony. Zawsze włączone.
Analityczne Pomagają nam ulepszać stronę (Google Analytics).
Marketingowe Google Ads, Facebook Pixel. Pozwalają na dopasowanie reklam.