Dzień Dziecka w naszej Ochronce rozpoczęliśmy wspólną modlitwą w intencji wszystkich dzieci. Następnie dzieci wzięły udział w zawodach sportowych „Drużyny Kangura”, podczas których mogły wykazać się sprawnością, współpracą i sportowym duchem. Wiele radości dostarczyła również loteria fantowa, pełna atrakcyjnych niespodzianek. Nie zabrakło także słodkich upominków, które wywołały uśmiech na twarzach najmłodszych. Każda grupa świętowała ten wyjątkowy dzień również w swojej sali, uczestnicząc w przygotowanych zabawach i integracyjnych aktywnościach. Był to dzień pełen radości, uśmiechu, wspólnej zabawy i pięknych chwil spędzonych razem.
s.Katarzyna Kłębokowska
