W ostatnią niedzielę roku szkolnego dzieci ze wszystkich markowskich przedszkoli zgromadziły sie w parafialnym Kościele, aby wspólnie wyrazić wdzięczność za cały przedszkolny rok. Modlitwą poprzez wspólny śpiew, ofiarowane dary, zanoszoną prośbę, rozważane Słowo – dziękowaliśmy Panu Bogu za Jego przeogromną opiekę nad każdym przedszkolakiem, Wychowawcą, Katechetą, RODZINĄ! Niektóre dzieci już na całego wypływają w Rejs życia, na nowy etap – już szkolny. Młodsze kolejny krok do przodu, czekając na nowych kolegów i koleżanki, którzy zapełnią poste miejsca w salach 😉 s. Dorota Błogosławionego czasu wakacyjnego odpoczynku!
