Gala Piosenki Przedszkolnej za nami. Z naszą Ochronkę w Domu Kultury „Hutnik” reprezentowała – Gabrysia, Michasia N, Kornel i Julka. Na scenie łącznie wystąpiło 41 przedszkolaków z gminy Gostyń. Nasi mali artyści swe utwory zaśpiewali bez tremy, z bardzo ładną prezencją. Spisali się wspaniale -choć, były to występy solowe. WIELKIE BRAWA!! Życzymy dalszych sukcesów!!!