24.06.2026

NAJPIERW DZIĘKUJEMY PANU BOGU…

W dniu 24.06.2026 r. o godz. 15.30 w Kościele  „Farnym”, w Gostyniu miała miejsce Msza Święta z udziałem dzieci i ich Rodzin z okazji zakończenia roku przedszkolnego 2025/2026 sprawowana przez ks. Sebastiana Galubę. Dzieci wraz Siostrami i Paniami modlitwą i śpiewem dziękowały Bogu za cały rok spędzony w przedszkolu. Przedszkolaki przygotowały oprawę Mszy Świętej, aktywnie włączały się w śpiew i modlitwę. Czytania na Mszy Świętej oraz odśpiewanie psalmu podjęli się rodzice. Dzieci w modlitwie powszechnej modliły się za Kościół, Kapłanów, Rodziców, za całą społeczność przedszkolną oraz składały dziękczynienie za miniony rok przedszkolny prosząc o Boże błogosławieństwo dla absolwentów rozpoczynających od września naukę w szkole. Przedszkolaki na ręce Kapłana złożyły również dary ofiarne. Na zakończenie Mszy Świętej ks. Sebastian poświęcił różańce i obrazki z Matką Bożą Częstochowską. dzieci otrzymały je , by podczas wakacji nie zapominały o modlitwie. ważnym punktem było także podziękowanie ks. Sebastianowi oraz s.Reginie i s.Monice.  Po Mszy Świętej wszystkie dzieci wraz z rodzicami udali się do swych domów. 

Szanujemy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie. Polityka prywatności.

Niezbędne Wymagane do działania sklepu, koszyka i bezpieczeństwa strony. Zawsze włączone.
Analityczne Pomagają nam ulepszać stronę (Google Analytics).
Marketingowe Google Ads, Facebook Pixel. Pozwalają na dopasowanie reklam.