W dniu 24.06.2026 r. o godz. 15.30 w Kościele „Farnym”, w Gostyniu miała miejsce Msza Święta z udziałem dzieci i ich Rodzin z okazji zakończenia roku przedszkolnego 2025/2026 sprawowana przez ks. Sebastiana Galubę. Dzieci wraz Siostrami i Paniami modlitwą i śpiewem dziękowały Bogu za cały rok spędzony w przedszkolu. Przedszkolaki przygotowały oprawę Mszy Świętej, aktywnie włączały się w śpiew i modlitwę. Czytania na Mszy Świętej oraz odśpiewanie psalmu podjęli się rodzice. Dzieci w modlitwie powszechnej modliły się za Kościół, Kapłanów, Rodziców, za całą społeczność przedszkolną oraz składały dziękczynienie za miniony rok przedszkolny prosząc o Boże błogosławieństwo dla absolwentów rozpoczynających od września naukę w szkole. Przedszkolaki na ręce Kapłana złożyły również dary ofiarne. Na zakończenie Mszy Świętej ks. Sebastian poświęcił różańce i obrazki z Matką Bożą Częstochowską. dzieci otrzymały je , by podczas wakacji nie zapominały o modlitwie. ważnym punktem było także podziękowanie ks. Sebastianowi oraz s.Reginie i s.Monice. Po Mszy Świętej wszystkie dzieci wraz z rodzicami udali się do swych domów.