14.05.2025

Pierwsza Pomoc dla MAŃKA 😉

Okazuje się, że bycie ratownikiem medycznym nie jest wcale łatwym zadaniem.
Można jednak śmiało przyznać, że przedszkolaki zadały egzamin na 5! 🙂

Warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej, były dla dzieci źródłem nie tylko wspaniałej zabawy z wieeeelkim pacjentem MAŃKIEM,
ale przede wszystkim okazją do zapoznanie z podstawowymi zasadami udzielania pomocy poszkodowanym.

Profilaktyka jest ważna w każdym aspekcie, także tym związanym z troską i ochroną zdrowia swojego i innych.
Dziękujemy bardzo serdecznie pani Annie Sroka – prezes „Fundacji ŻYJ BEZPIECZNIEJ”, za zorganizowanie i przeprowadzenie,
warsztatów dla dzieci. Dziękujemy też za piękne upominki i gadżety oraz słodki drobiazg. Nade wszystko chcemy podziękować za
kompetentne podejście do dzieci i do realizacji tematu, a także za profesjonalny, ciekawy i radosny przekaz Pani Ratownik.

Fundacji życzymy wielu sukcesów i liczymy na dalszą, dobrą współpracę 🙂

no images were found

Szanujemy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie. Polityka prywatności.

Niezbędne Wymagane do działania sklepu, koszyka i bezpieczeństwa strony. Zawsze włączone.
Analityczne Pomagają nam ulepszać stronę (Google Analytics).
Marketingowe Google Ads, Facebook Pixel. Pozwalają na dopasowanie reklam.