Kończąc rok przedszkolny, złożyliśmy szczere podziękowanie nauczycielom zajęć dodatkowych: Pani Sylwii- za zajęcia rytmiczne, Pani Kasi za lekcje angielskiego, Pani Celinie za zajęcia logopedyczne, Panu Marcinowi za zajęcia gimnastyczne, Siostrze Jozueli za lekcje religii.