Pożegnanie przedszkolaków, którzy spędzili 4 lata w ochronce, to miła i bardzo wzruszająca chwila. W tym roku pożegnaliśmy 21 starszaków, którzy po wakacjach przekroczą progi szkoły. Absolwenci otrzymali od swoich wychowawców: s. Eweliny i Pani Marty symboliczne birety oraz dyplomy ukończenia ochronki. Otrzymali także wiele miłych pamiątek. Następnie odbył się symboliczny obrzęd rozwiązania więzi, które mocno się zacieśniły przez wspólnie przeżyte lata. Rodzice dzieci otrzymali listy z podziękowaniem za udział we wspólnych wychowywaniu absolwentów. Spotkanie zakończyły słowa wdzięczności i pamiątkowe fotografowanie.
