07.10.2024

U MARYI

W święto Matki Bożej Różańcowe wybraliśmy się wszyscy do Kalwarii Zebrzydowskiej, by u stóp  Maryi jak bł. Edmund    „Modlić się już nie słowami i myślą, tylko samym sercem i pełnością ducha”, by dziękować za wszelkie łaski polecając nasze Rodziny, nas samych oraz cała Ojczyznę. Po modlitwie w Sanktuarium nastała czas, by poznać ścieżki, którymi kilkadziesiąt lat wcześniej poruszała się Jak Paweł II, który już od dziecięcych lat pielgrzymowała do Pani Kalwaryjskiej. 

W drugiej części naszego pobytu po wspaniałym obiedzie na kalwaryjskim wzgórzu udaliśmy się do stajni „Czerwone Maki”, która prowadzi pani Julia. Było wspaniale, poznaliśmy ciekawostki z życia koni, mogliśmy je wyczyścić oraz na nich pojeździć. Po kilku godzinach w tak wspaniałym miejscu, w bliskości Maryi i pod Jej opieką wróciliśmy do Krakowa. Nasza pielgrzymka udała się w pełni! 

 

 

Szanujemy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie. Polityka prywatności.

Niezbędne Wymagane do działania sklepu, koszyka i bezpieczeństwa strony. Zawsze włączone.
Analityczne Pomagają nam ulepszać stronę (Google Analytics).
Marketingowe Google Ads, Facebook Pixel. Pozwalają na dopasowanie reklam.