Za nami kolejne warsztaty przyrodnicze i niezapomniane spotkanie z nowymi zwierzątkami 🙂
Proszę Państwa, przedstawiamy Wam żółwia Stefana i gekony: Kropeczkę i Geksona 😉
Poznając te egzotyczne zwierzątka, mogliśmy na własne oczy zobaczyć, jak niezwykły i fascynujący jest świat przyrody.
Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne ciekawe spotkanie.
