16.04.2025

Zmartwychwstał Pan i żyje dziś, blaskiem jaśnieje noc!

Dziś w naszej Ochronce świętowaliśmy zbliżającą się Wielkanoc. Tego dnia dzieci przyszły odświętnie ubrane. Na początku udaliśmy się do Kaplicy na wspólną modlitwę. Następnie grupy Biedronek i Pszczółek przygotowywały swoje sale do zbliżającego się uroczystego obiadu. Przedszkolaki nakrywały obrusy oraz rozkładały sztućce i talerze. Dzieci były bardzo zaangażowane w przygotowywanie sal. Gdy stoły były już naszykowane nadszedł czas na składanie życzeń, po których zgodnie z tradycją podzieliliśmy się jajkiem. Następnie zjedliśmy tradycyjną święconkę, a na podwieczorek babkę piaskową. Przedszkolaki odwiedził również Zajączek Wielkanocny obdarowując każdego drobnym upominkiem. 

Niech Zmartwychwstały Jezus umocni Was w świętości.
Miłością i nadzieją napełni Wasze serca.
Niech utwierdza Waszą wiarę w zwycięstwo dobra nad złem,
życia nad śmiercią, miłości nad nienawiścią.
Oby w Waszych sercach zawsze był widoczny
blask nadziei Zmartwychwstania.

      Wesołego Alleluja!

           życzy cała Ochronkowa załoga

Zapraszamy do oglądnięcia wideo i galerii zdjęć

no images were found

Szanujemy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie. Polityka prywatności.

Niezbędne Wymagane do działania sklepu, koszyka i bezpieczeństwa strony. Zawsze włączone.
Analityczne Pomagają nam ulepszać stronę (Google Analytics).
Marketingowe Google Ads, Facebook Pixel. Pozwalają na dopasowanie reklam.