19 czerwca dzieci z naszej Ochronki miały okazję obejrzeć wyjątkowy spektakl pt. „Najpiękniejszy prezent” w wykonaniu Teatru Eden. Przedstawienie opowiadało historię małego chłopca, który najbardziej na świecie pragnął spędzić czas ze swoją mamą, która była cały czas bardzo zapracowana. Dzięki tej wzruszającej opowieści dzieci mogły przekonać się, że najcenniejszym darem nie są zabawki czy kosztowne prezenty, lecz miłość, obecność i wspólnie spędzone chwile z najbliższymi.Aktywny udział dzieci w przedstawieniu sprawił, że spektakl dostarczył naszym przedszkolakom wiele radości, emocji i ważnych refleksji.
Dziękujemy aktorom Teatru Eden za piękne spotkania z teatrem i wartościowe przesłanie, które w ciekawy i pełen wartości sposób pomagały naszym przedszkolakom poznawać dobro, miłość i wiarę. Do zobaczenia w kolejnym roku!
Żaneta Augustyn
