16.06.2025

Zielone włosy, zielone butki…

Och co to była za Wspaniała Przygoda. W czwartek 12 czerwca przyjechaliśmy do Ochronki i nie wróciliśmy na noc do domu. To taka nasza rudnicka tradycja- ZIELONA NOC. Zaraz po zajęciach wyruszyliśmy na wycieczkę rowerową do lasu. Dziękujemy naszym siostrom, które pierwszy raz w historii Ochronki zabrały nas na taką wycieczkę, musimy przyznać że to było bardzo odważne z ich strony. Tam w lesie spotkaliśmy się z Panem Leśniczym, który opowiedział nam o pracy w szkółce leśnej i pokazał na czym ona polega, potem mieliśmy ognisko, piekliśmy sami kiełbaski, na koniec urządziliśmy sobie wyścigi z Panią Eweliną i na noc wróciliśmy do domu tzn. do Ochronki, oczywiście na naszych rowerach. W Ochronce trochę się umyliśmy, zjedliśmy kolację, przebraliśmy się w piżamy i nastąpiło to co najciekawsze. Nocka w Ochronce. Po bajce pt. „Księżniczka i smok”, podczas której zjedliśmy wszystkie nasze smakołyki, wszyscy prędko i smacznie zasnęliśmy.  Poza naszą Siostrą Supermenką- s.Gosią, która nie spała ani minutki, za co jej z serca dziękujemy. Naprawdę było FAJOWO.                                              s.Justyna   Marzec

 

 

 

Szanujemy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie. Polityka prywatności.

Niezbędne Wymagane do działania sklepu, koszyka i bezpieczeństwa strony. Zawsze włączone.
Analityczne Pomagają nam ulepszać stronę (Google Analytics).
Marketingowe Google Ads, Facebook Pixel. Pozwalają na dopasowanie reklam.