02.06.2025

Spotkanie w Nadleśnictwie

Dnia 28 maja grupy Wędrowniczków, Biedronek i Motylków wybrały się do Nadleśnictwa na Dzień Otwarty. Na nasze przedszkolaki czekało wiele atrakcji przygotowanych przez leśników. Atrakcje te były zorganizowane w formie ścieżki edukacyjnej, po której przemieszczały się dzieci. Na małych odkrywców czekał namiot promocyjny, gdzie znajdowały się różne eksponaty owadów. Przedszkolaki mogły również zmierzyć się w konkurencji skoku zwierząt. Czekał na nich także samochód patrolowo-gaśniczy oraz Straży leśnej. Dzieci odwiedziły stanowisko leśniczego, szkółkarskie, dowiedziały się co jest potrzebne do zanocowania w lesie, przeszły leśną ścieżką sensoryczną. Na stanowisku łowieckim mogły obejrzeć trofea oraz spróbować swoich sił w graniu na rogu myśliwskim. Na zakończenie miały możliwość zobaczenia wystawy historycznej i pracy Nadleśnictwa od strony biurowej. Każdy mały odkrywca dostał odblaskowy brylok oraz słodki poczęstunek. Dziękujemy Nadleśnictwu Rudnik nad Sanem za piękną i wartościową lekcję przyrody, która na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków. s. Małgorzata

no images were found

 
Szanujemy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie. Polityka prywatności.

Niezbędne Wymagane do działania sklepu, koszyka i bezpieczeństwa strony. Zawsze włączone.
Analityczne Pomagają nam ulepszać stronę (Google Analytics).
Marketingowe Google Ads, Facebook Pixel. Pozwalają na dopasowanie reklam.