18 czerwca 2026 roku uczestniczyliśmy w ostatnim już w tym roku przedszkolnym spotkaniu z muzykami Filharmonii Podkarpackiej pod hasłem „Gramy i śpiewamy – bo wakacje zaczynamy”. Było to wyjątkowe wydarzenie, które wprowadziło nas w radosny nastrój zbliżających się wakacji. Podczas spotkania dzieci wspólnie śpiewały wakacyjne piosenki i aktywnie uczestniczyły w muzycznych zabawach. Muzyka przypomniała nam wszystkim o czasie upragnionego wypoczynku, pełnego słońca, radości i nowych przygód. Rozmawialiśmy o wakacyjnych planach – wyjazdach nad morze, w góry oraz o czasie spędzanym z rodziną i przyjaciółmi. Dzieci przekonały się, że niezależnie od miejsca wypoczynku najważniejsze jest, aby umieć cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze i było pięknym rozpoczęciem oczekiwania na wakacje. Dzięki muzyce, radosnym śpiewie piosenek i wspólnej zabawie przedszkolaki spędziły niezapomniane chwile pełne uśmiechu i pozytywnych emocji.
s. Katarzyna Kłębokowska
