22.06.2026

„Gramy i śpiewamy – bo wakacje zaczynamy”

18 czerwca 2026 roku uczestniczyliśmy w ostatnim już w tym roku przedszkolnym spotkaniu z muzykami Filharmonii Podkarpackiej pod hasłem „Gramy i śpiewamy – bo wakacje zaczynamy”. Było to wyjątkowe wydarzenie, które wprowadziło nas w radosny nastrój zbliżających się wakacji. Podczas spotkania dzieci wspólnie śpiewały wakacyjne piosenki i aktywnie uczestniczyły w muzycznych zabawach. Muzyka przypomniała nam wszystkim o czasie upragnionego wypoczynku, pełnego słońca, radości i nowych przygód. Rozmawialiśmy o wakacyjnych planach – wyjazdach nad morze, w góry oraz o czasie spędzanym z rodziną i przyjaciółmi. Dzieci przekonały się, że niezależnie od miejsca wypoczynku najważniejsze jest, aby umieć cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze i było pięknym rozpoczęciem oczekiwania na wakacje. Dzięki muzyce, radosnym śpiewie piosenek i wspólnej zabawie przedszkolaki spędziły niezapomniane chwile pełne uśmiechu i pozytywnych emocji.

s. Katarzyna Kłębokowska

Szanujemy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie. Polityka prywatności.

Niezbędne Wymagane do działania sklepu, koszyka i bezpieczeństwa strony. Zawsze włączone.
Analityczne Pomagają nam ulepszać stronę (Google Analytics).
Marketingowe Google Ads, Facebook Pixel. Pozwalają na dopasowanie reklam.